Toekomst wijkgemeenten Zwolle West

We zijn het afgelopen jaar als kerkenraad bezig geweest met de toekomst van onze gemeente tot 2030. Samen met (kerkenraad)leden van de Open Kring heeft een stuurgroep dit voor beide gemeenten uitgewerkt in een rapport, waar beide werkkerkenraden mee akkoord zijn.

Dit rapport is vanaf nu beschikbaar: Klik hier voor de documenten

We willen op zondag 10 maart, na de ochtenddienst, met jullie hierover in gesprek om de stukken toe te lichten, maar natuurlijk zijn we ook voor die tijd beschikbaar om vragen te beantwoorden.

Namens de kerkenraad en de stuurgroep,
Jacco Dankers en Jan Willem Bosselaar

Meer nieuws

Nieuws

Pasen

Stille Week 2024 Paasvespers vanuit Zwolle-West Vanaf maandag 25 maart t/m zaterdag 30 maart wordt elke avond om 19:30u een Paasversper gehouden: 25-3 in de Stinskerk Online: Live uitzending – Stinskerk 26-3 in de Open Kring (Hofstedestraat 1) Online: YouTube – de Open Kring Zwolle 27-3 in De Fontein (Sterrenkroos 56) Online: YouTube – De…

Zondagsbrief