Kerkbalans 2026: Geef vandaag voor de kerk van morgen
Deze week gaat de Actie Kerkbalans weer van start. U krijgt als lid van de Stinskerk een brief via de email of in de brievenbus. We vragen u om te investeren in een levende Stinskerk voor Westenholte en de omringende wijken en buurtschappen.
Als kerk krijgen we geen subsidie en moeten we zelf de kosten voor het gebouw, de dominee, de kerkelijk werker en de activiteiten betalen. We hopen dat u naar draagkracht een ruimhartige toezegging wil doen voor dit jaar. Dankzij uw bijdrage kan de Stinskerk een fijne gemeente voor iedereen zijn en haar activiteiten voortzetten. Geef dus vandaag voor de kerk van morgen!
Meer nieuws
Afscheid Ds. G.C. van Rheenen
In de eredienst op D.V. zondag 25 januari 2026 neemt hij afscheid als wijkpredikant van onze Stinskerk.
Tienerdiensten
Tienerdiensten zijn er voor tieners vanaf 12 jaar en de insteek is om in een ongedwongen sfeer met leeftijdsgenoten uit de kerk over diverse onderwerpen te praten of op een andere manier bezig te zijn met geloven. Je kunt hierbij denken aan relaties, muziek, school, sport, internet, geluk, gebed, communicatie, noem maar op. Kortom alles wat jou in deze maatschappij bezighoudt.